VOODIPESUKOMPLEKT

Melhania Nesiota

MA+KE lab tutvustus

MA+KE lab on sündinud kolme kunstniku soovist luua midagi unikaalselt, liigitamata seda kindla disainidistsipliini alla. Me ise tunnetame end kunstinke rühmitusena, mis räägib erinevate meediumite ja toodete kaudu lugusid.

 Oma mustrite ja lugudega soovime inimesi kutsuda rohkem kaasa mõtlema, näidates nende looduse ja keskkonna vahelist habrast seost. Meie looming on värvikas ning seda nägemust on üsna palju mõjutanud nii kadunud kultuuride kui ka Eesti pärimus ja lahkunud hingede austamise traditsioonid. Nii ei pea juba läinutele austuse avaldamine olema midagi kurba, vaid see on värvirõõmus tänuavaldus. Õnneks näeme ka tarbimises väärtuste muutust ja üha olulisem on ringmajandus, toote lugu ja selle loodussõbralikum tootmine.

Koostöös Tekstiilikompaniiga oleme loonud kaks voodipesukomplekti, millel on kujutatud mustrid kollektsioonist „Etermal Garden“ ehk „Igaviku aed“.

Kollektsioon „Eternal Garden“ auhinnati 2021. aasta Kuldmunal illustratsiooni kategoorias kuldmunaga Eesti esimese tervikliku NFT-kollektsiooni eest.

Loodame, et kõik need suuremad ja väiksemad projektid on aidanud täita meid ümbritsevat ruumi suurema mõtte ja tähendusega!

Martin Tõnts, Kevin Pineda ja Nele Kont

Melhania Nesiota

Inspiratsiooniks