PARIM VALIK TEKSTIILE

Sinule, lapsele, kodule

KIIRE TARNE

2-5 päeva jooksul.

RAHA TAGASI GARANTII

14-päevane tagastusõigus.

TASUTA TARNE

Üle 70 eurostele tellimustele.

TURVALINE OSTUKOHT

Veebileht on krüpteeritud.

Kodutekstiilide hooldusest

Uued tooted

Soovitame uued voodipesud ja froteetooted enne kasutusele võttu kergel pesurežiimil läbi pesta.

Järgi hooldusnõudeid toote pakendilt ja hiljem toote sees õmbluses olevalt etiketilt.

Erinevaid värve tooteid pesta sarnaste värvi toodetega koos. Värvilise pesu pesemisel mitte kasutada valgendit sisaldavaid pesuaineid. Valget pesu võib pesta temperatuuril kuni 95 kraadi. Ei soovita kasutada pehmendavaid pesuaineid.

Toodete õige hooldamine tagab pikaajalise kasutusperioodi ja vastupidavuse, toote värvid säilivad kauem erksad, toote kvaliteet ei lange. 

Voodipesu, froteerätikud, hommikumantlid

Koostis 100% puuvill, 100% lina:

Voodipesu ja froteerätikuid soovitame vahetada ja pesta igal nädalal, kuid kindlasti iga kahe nädala tagant. Nii hoolitsed oma tervise, naha ja hügieeni eest. Samuti on tekstiilid kergemini hooldatavad, kui kasutusaeg ei ole olnud liiga pikk.

Puuvillasele kangale on lubatud masinpesu 60 kraadi juures, triikimine puuvilla-režiimil, mitte klooritada, lubatud on keemiline puhastus, trummelkuivatus madalal temperatuuril. Mitte kasutada valgendit sisaldavaid pesuaineid ega pesupehmendajaid.

Soovitame pöörata tekikott ja padjapüür pahupidi, see kaitseb kangast liigse hõõrdumise eest ja värvid püsivad kauem erksatena. Ära täida pesumasinat liiga täis ja ära jäta märga pesu kauaks masinasse. Enne kuivama panemist sikuta kõik servad-õmblused sirgeks. Õues kuivatades väldi võimalusel otsest päikest – pleekimise oht!

Puuvillane kangas tõmbub pesus kokku ja on normaalne, kui mõõdud võivad peale esimest pesu väheneda 3 – 5%.

Linane voodipesu on läbinud eelneva pesu, et kokkutõmbuvust viia miinimumini. Linased voodipesu tooted on trendikalt kortsus ja ei vaja triikimist. Väldi linase toote tugevat tsentrifuugimist, see võib jätta tugevad kortsud.

Pleedid, kardinad, laudlinad

Koostis: 100% polüester:

Sünteetilisest kiust pleede, padjakatteid, laudlinu on kerge hooldada. Need on vähekortsuvad, kuivavad peale pesu kiiresti. Enne pesurežiimi valimist veendu tooteetikel olevate hooldusmärkidega, sest need võivad ühe ja sama koostise juures olla erinevad!

Villapleede pese villapesu režiimil. Villapleedi on hea tuulutada ja kloppida väljas.

Tekid ja padjad: sisu pestav vill, puuvill, sünteetiline kiud

Tekke ja patju pesta ca 2 korda aastas õrnpesu programmil., tsentirifuugida kergelt. Järgi lubatud temperatuure toote etiketilt. Mitte kasutada pesuvalgendit ja -pehmendajaid. Kuivamise ajal on hea tekki ja patja sopsutada, sisukiud saab niimoodi õhku, kuivab ühtlasemalt ja kiiremini ning säilib toote kohevus.

Võimalusel klopi ja tuuluta tekke-patju õues.