PARIM VALIK TEKSTIILE

Sinule, lapsele, kodule

KIIRE TARNE

2-5 päeva jooksul.

RAHA TAGASI GARANTII

14-päevane tagastusõigus.

TASUTA TARNE

Üle 70 eurostele tellimustele.

TURVALINE OSTUKOHT

Veebileht on krüpteeritud.

Müügitingimused

Peretekstiilid.ee (edaspidi e-pood)  omanik on PERE TEKSTIILID OÜ, registrikood 16702508, asukohaga       Tuuliku tee 4, 10621 Tallinn

Müügitingimused kehtivad peretekstiilid.ee e-poest kaupade ostmisel. E-pood jätab endale õiguse müügitingimusi ühepoolselt muuta.

Kaupade kirjeldused ja hinnad

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures. Kõik peretekstiilid.ee e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

E-pood jätab endale õiguse korrigeerida müügihindasid. Kui ost on sooritatud enne hinna muutumist, kehtib ostule varasem hind.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud e-poes vahetult kauba juures. Tooteinfo on selgelt ja õigesti kirjeldatud ning nähtav. Ekraanid kuvavad värve erinevalt, seega võib ekraanilt kuvatud toote värv erineda tegelikkusega.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt, valides endale sobivamakseviisi.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool peretekstiilid.ee e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Peretekstiilid.ee e-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest PERE TEKSTIILID OÜ arvelduskontole. Montonio pakub ka järelmaksu koostöös Inbankiga. Mugav, kiire ja lihtne! Lepingu saad kohe veebis ära sõlmida. Montonio järelmaks on mõeldud eraisikutele. Tutvu tingimustega SIIN.

PERE TEKSTIILID OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete ja tarnete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ -le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel. Alternatiivse kaubaga asendamise võimaluse puudumisel tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata samale kontole, millelt tehti ka makse ostu eest, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud, tarneviise vahendab Montonio Finance OÜ: 

  • DPD ja Omniva pakiautomadid Eestis ja mujal Baltikumis
  • Itella pakiautomaadid Eestis ja Soomes ning kuller Eestis
  • Omniva Eesti postkontorid ja Itella Soome postkontorid
  • DPD pakiautomaadid Soomes ja kuller kogu Euroopas
  • Omniva kuller Eestis, Lätis ja Leedus
  • Tasuta tartneüle 70 eurostele tellimustele kohaletoimetamise tasu ei lisandu

.Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Sellistel juhtudel võtab peretekstiilid.ee e-pood ostjaga ühendust.

Taganemisõigus

Ostes peretekstiilid.ee e-poest, kehtivad kaubale Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse peretekstiilid.ee e-poe e-maili aadressil info@peretekstiilid.ee, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on peretekstiilid.ee e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiskulud kannab peretekstiilid.ee e-pood ja on ostjale tasuta.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Peretekstiilid.ee e-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, tagastatava kauba maksumuse.

Peretekstiilid.ee e-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 

Pretensiooni esitamise õigus

peretekstiilid.ee e-pood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@peretekstiilid.ee või helistada telefonil: +3725014097 (tööpäevadel 9.00-16.30)

Peretekstiilid.ee e-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui peretekstiilid.ee e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest peretekstiilid.ee e-pood vastutab, asendab peretekstiilid.ee e-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab peretekstiilid.ee e-pood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

peretekstiilid.ee e-pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Peretekstiilid.ee e-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Peretekstiilid.ee e-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvatelele ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Peretekstiilid.ee e-pood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on peretekstiilid.ee e-poe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@peretekstiilid.ee või helistada telefonil: +3725014097 (tööpäevadel 9.00-16.30)

Kui ostja ja peretekstiilid.ee e-pood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja peretekstiilid.ee e-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.