sulepadi-5
sulepadi-kotis-2
sulepadi-kant-logo-2
sulepadi-suletekk-2

Sulepadi 50×70 cm sisu 600 g

96.90

Mahukas, pehme ja keskmise kõrgusega sulepadi toetab pead optimaalselt. Udusule ja suletäidis on ühtlasem kui tavapärastel patjadel ning tagab vormi ja täidluse kuni padja äärteni välja. Pehmus ja tugi jäävad kogu ööks pea alla, toetades magajat.
Padja pealikangas on tihedakoeline naturaalne 100% puuvillane valge kangas. Sulepadja sisu on 90% pardi udusulg/10% sulg.
Kõrge kvaliteedi nimel on suled valitud Euroopa tootjatelt, kus hoolitsetakse veelindude heaolu eest. Suled on toiduainete tootmise kõrvalsaadus ja päritolu kinnnitab tootja sertifikaat.
Toode vastab Öko-Tex Standard 100 sertifikaadile – usalduväärne tekstiil.

Padi on pakendatud vastupidavasse naturaalsest puuvillast kotti.
Enne pesemist leotage toodet põhjalikult, kasutage sulešampooni või mõnda muud pehmet ja mittepleegitavat pesuvahendit, piisab 1/3 tavalisest pesuvahendi kogusest. Toodet võib kuivatada madalal temperatuuril või hästiventileeritud ruumis, aeg-ajalt täidist käsitsi kohendades.

Sulepadja eluiga pikendab padjakaitse, mida on lihtne tihedamini pesta ja tänu sellele püsib sulepadja pealiskangas kaua puhas. Sobivas mõõdus padjakaitse leid siit.

SKU: 4743347104340 Kategooria:

Hea kingiidee!

Tikandit nime, logo või slogani näol on võimalik tellida järgmistele toodetele:

 • Froteerätikutele: käterätikutele, saunalinadele
 • Pleedidele
 • Deko-patjadele
 • Hommikumantlitele

Kui soovite lisada tootele nime-tikandit, siis:

 1. Valige toode, millele soovite tikandit ja lisage toode ostukorvi
 2. Valige tootegrupist „muu“ toode „Tikand
 3. kirjutage toote kirjelduse all olevas aknas „MUUDA TOODE ISIKUPÄRASEKS!“, nimi, mida soovite tikandina tootele ja mis värviga, n. STELLA punasega.
 4. lisage toode „Tikand“ ostukorvi

Nime-tikandi hind on 6 € ja tarneaeg pikeneb 1-2 päeva. Tikandi suurus on sobivalt vastavuses ja proportsioonis rätiku mõõtudega.

Kui soovite tootele oma firma LOGO ja/või SLOGANIT, palun esitage vastav päring kas sobiva toote juures aknas „MUUDA TOODE ISIKUPÄRASEKS!“ või saatke vastavasisuline soov e-maili aadressile info@peretekstiilid.ee. Võtame Teiega ühendust!

Tikand-nimi-70dpi-1

Kontaktivorm


  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.


  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.